Bireysel
TUS Koçluğu

Alanında uzman ve Tecrübeli Hocalarımız tarafından size özel hazırlanmış çalışma programıyla TUS başarınızı garantileyin.

Kişiye Özel Program

Durumunuzu tespit eden Mentör hocalarımız size özel bir çalışma programı oluşturur.

Düzenli Görüşme

TUS Koç'unuzla düzenli olarak planlanmış görüşmeler gerçekleştirir ve bu doğrultuda size özel tavsiyeler alırsınız.

Düzenli Takip Programı

TUS Mentör'ünüz sizi düzenli olarak takip eder, ve çalışmalarınızın yolunda gittiğinden emin olur.

Gelişim Analizi

Gelişiminiz düzenli olarak TUS Koç'unuz tarafından analize tabi tutulur ve eksikleriniz tespit edilerek gerekli yönlendirmelerle giderilir.

Size Özel Çalışma Programı!

TUS konusunda uzman Hocalarımız başarınızı garantilemek için sizi yakından takip eder ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizi yönlendirir.

“TUS Koçunuz İle hedefe daha hızlı daha verimli ve daha planlı bir şekilde İlerleyin."

“Hocam’la çalışmaya başlamadan önce, verimsiz tekrarlar atıp bir türlü net artıramadım, Hocam’ın tavsiye ve takipleriyle önce mesafe katetmeye başladığımı hisettim ardından netlerim artmaya başladı.”

Dr. Salih Yurtseven

Ne dediler?

“Düşük motivasyon ve verimsiz çalışmalar sonucu ne zaman karanlığa düşsem, Koç’um beni oradan çıkarıp yola devam etmemi sağladı.”

Dr. Ceyda Kargın

“Başta bir TUS Koç’una ihtiyacım olup olmadığından emin değildim, ancak Hocam’la çalışmaya başladıktan sonra etkisini motivasyonumda ve netlerimde farkettiğimde ne kadar yerinde bir karar verdiğimi anladım”

Dr. Zeynep yılmaz

Sorular Sizden, cevaplar bizden.

Sık sorulan sorulardan bir kısmını sizin için derledik, bunlar haricinde sormak istedikleriniz olursa lütfen bize ulaşın!

?

Evet, TUS koçluğu TUSmedline’ın alanında yetkin hocalarının sunduğu ücretli bir premium hizmettir.

Evet, isterseniz tüm TUS için isterseniz de ders bazlı mentörlük hizmeti satın alabilirsiniz.

Koçluk hizmetimizin kalitesini üst seviyede tutabilmek adına Hocalarımız sınırlı sayıda hekimimize bu hizmeti vermektedir. Güncel durum hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

TUSmedline Koçluk hizmeti alan hekimler ve koçluk hizmeti veren Hocaları arasında yalnızca buluşturma fonksiyonunu üstlenir. Bu sebeple herhangi bir fiyat açıklaması yapmaz.

Hocalarımız tarafından oluşturulmuş mobil uygulamalar vasıtasıyla öğrencilerimize kişiye özel programlar yapıp çalışma programlarını oluşturmalarını sağlıyoruz. Bu uygulamaları aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

www.tuscoach.com

www.duscoach.com

Bireysel Koçluk
hizmeti mi
Almak
İstiyorsunuz?

Formu doldurun, ekip arkadaşlarımız size ulaşsın, TUS Koçunuzu Belirleyin, verimli çalışmaya başlayın!

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.