TUSmedline'ı Güvende tutmamıza yardımcı olun

TUSmedline ANTİ-Korsanlık Programıyla tanışın,

TÜM derslere Ücretsiz Erişim Hakkı kazanın.

TUSmedline'ı güvende tutmamıza yardımcı olun

TUSmedline'daki tüm derslere ücretsiz bir şekilde erişmek İster misiniz?

Güvenlik Önlemleri

Eser sahiplerimiz eserlerini oluşturmak ve  sizlere ulaştırabilmek için çok yoğun emek ve vakit harcamaktadır.  Bu eserlerin tamamı Fikri Mülkiyet Hakları ve Telif haklarına tabidir. Bu eserlere Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım koşullarına aykırı erişim sağlanması bir suç unsurunu doğurur.

Platformumuzda korsanlığı engelleyici DRM yazılımlarını IP ve hesap eşleştirmesini arkaplanda gerçekleştiren makina öğrenimi algoritmalarını bu durumu engellemek için kullanıyoruz. 

İnternete sızan içeriklerin hangi IP’den ve hangi kullanıcı tarafından sızdırıldığını gözlemliyor ve kullanıcıyı bu durumdan sorumlu tutuyoruz.

Hesap Paylaşımı

TUSmedline Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları’nda kullanıcılar hesaplarını bir başka kişiyle paylaşmamayı taahhüt eder. Bu kapsamda kullanıcılarımızın kimlik doğrulama işlemlerini görünen ve görünmeyen yöntemlerle teknik altyapımızda denetliyoruz.

Şüpheli bir durum söz konusu olduğunda kullanıcımıza ulaşarak kimliğini doğrulamasını talep ediyoruz. 24 saat içinde kimlik doğrulamasını gerçekleştirmeyen kullanıcılarımızın hesabını askıya alıyor, belirtilen işlem 72 saat içerisinde gerçekleşmediği durumda ise hesabını kapatıyor ve platforma erişimini sınırsız süreyle yasaklıyoruz.

İlk-Gelen-Alır, vakit kaybetmeden bize bildirin.

İnternette TUSmedline İçeriklerinden birini mi Gördünüz?

Bize Bildirin. Ekibimiz gerekli araştırmayı yaptıktan sonra Size yasal olarak TÜM derslere erişim hakkı tanıyalım. Bu programda ilk-gelen-alır kuralı uygulanır. 

TUSmedline, tıpta uzmanlık sınavıu, tıpta uzmanlık sınavı hazırlık

Et tu, Brute?

Hesabımı çok yakın bir arkadaşımla paylaşabilir miyim?

Hesap paylaşımı platform kuralları gereği yasaktır. Bu durumu tespit ettiğimizde hesabınızı satın alınmış tüm haklarıyla birlikte kaybedersiniz.

Arkadaşınızın bu durumu bize anonim olarak bildirmesi durumunda ise TUSmedline Anti-Korsanlık Ödül Programı kapsamında kendisine TÜM içeriklerimize Yasal Erişim hakkı tanıyacağımızı, sizin hakkınızda ise Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları, Fikri Mülkiyet Haklarının ve Telif Hakları ihlali nedeniyle Maddi ve Manevi tazmini içeren adli dava sürecini başlatacağımızı bilmenizi isteriz. Bunun yanı sıra satın aldığınız tüm derslere erişiminiz engellenecek ve süresiz olarak platformu kullanımınız yasaklanacaktır.

Belirtilen riskler kapsamında hesabınızın kişiye özel olarak kullanılmasını tavsiye ederiz.

TUSmedline Anti-Korsanlık Ödül Programı

Bize anonim olarak İhbarda bulunun.

TUSmedline’ı sizlerin de yardımıyla güvenli bir platform olarak tutmak istiyoruz. Erişilebilirlik ilkemiz gereği Kullanıcı deneyim maksimizasyonunu önemsiyoruz. Bu yüzden sizlerden platforma üye olurken kimlik doğrulayıcı yasal belgeleri talep etmiyoruz. Ancak Üyelik Sözleşmesi’nde belirtildiği üzere TUSmedline gerekli gördüğü takdirde kullanıcılarının kimliğini doğrulamalarını isteyebilir ve bu doğrultuda yaptırım uygulayabilir. TUSmedline Anti Korsanlık programı belirli koşullara göre çalışmaktadır. Asılsız bildirimler ve kötü niyet unsuru içeren ihbarlar araştırılır ve ödül programı kapsamında bırakılır. TUSmedline’ın bu konudaki tüm hakları saklıdır.

Arkadaşınız hesabını sizinle mi paylaştı?

Bize bildirin Size TÜM derslere yasal erişim hakkı tanıyalım.

İnternette TUSmedline Video içeriklerinden birine mi rastladınız?

Bize bildirin Size TÜM derslere yasal erişim hakkı tanıyalım. Bu program ilk-gelen-alır kuralına göre çalışmaktadır. 

TUSmedline Sizlerle Daha Güvenli.

TUSmedline Anti-Korsanlık ödül programıyla platformu güvende tutmamıza yardımcı olun.

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.