TK TUSmedline EDBP

Türkiye Klinikleri TUSmedline Eğitim Destek Burs Programı'na Hoşgeldiniz!

TUSmedline EDBP Nedir?

TUSmedline Eğitim Destek Burs Programı, Eğitim aldığı fakültede ilk 10’a giren başarılı TIP Fakültesi öğrencilerinin eğitim hayatına katkı sağlamak için oluşturulmuş bir Burs Programıdır. 

EDDP’ye kabul edilen Dönem 2-3-4-5 ve 6 ‘daki öğrenciler TUSmedline Konu Anlatım Videolarına %100 ücretsiz olacak şekilde erişim hakkı kazanır.

EDBP Başarıyı Ödüllendirir.

TUSmedline başarılı öğrencileri mümkün olan en kısa sürede Tıpta Uzmanlık Sınavı formatına alıştırmayı hedefler.

Bu doğrultuda başarılı öğrencileri sınav formatına hazırlar ve eğitim hayatı boyunca onlara destek olur.

Nasıl Başvuru yapabilirim?

Eğer siz de eğitim aldığınız fakültede ilk 10 içerisindeyseniz TUSmedline EDBP’ye başvuru yapabilirsiniz.

TUSmedline’de ücretsiz üye olduktan sonra sonra edbp@tusmedline.com‘a başarı durumunuzu kanıtlayan belgeleri göndererek TUSmedline içeriklerine %100 ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

Kimler Başvurabilir?

TUSmedline Eğitim Destek Burs Programı’na Dönem 2-3-4-5 ve 6’da eğitim hayatına devam eden eğitim aldığı fakültede ilk 10’da yer alan öğrenciler başvuru yapabilir.

Dönem 1 öğrencilerinin TUSmedline EDBP’ye başvuruları kabul edilmez. 

Dönem II - Dönem III

EDBP programına katılmaya hak kazanmış Dönem II ve Dönem III öğrencileri TUSmedline’da yer alan tüm TEMEL Bilimler derslerine ücretsiz bir şekilde erişim sağlar.

Dönem IV

EDBP programına katılmaya hak kazanan Dönem IV öğrencileri TUSmedlinede’da yer alan tüm KLİNİK Bilimler derslerine ücretsiz bir şekilde erişim sağlar.

Dönem V

EDBP programına katılmaya hak kazanmış Dönem V öğrencileri TUSmedline’da yer alan Tüm TEMEL ve KLİNİK Bilimler derslerine ücretsiz bir şekilde erişim sağlar.

İntörn Hekim

EDBP programına katılmaya hak kazanmış İntörn Hekimler TUSmedline’da yer alan Tüm TEMEL ve KLİNİK Bilimler derslerine ücretsiz bir şekilde erişim sağlar.

TUSmedline EDBP'de Hangi derslere Erişim sağlayabilirim?

TUSmedline EDBP Neleri Kapsar?

TUSmedline EDBP’ye hak kazanan öğrenciler bulundukları sınıfa göre TUSmedline içeriklerine ücretsiz erişim sağlayabilirler. 

Tek Bakışta TUSmedline EDBP

Türkiye Klinikleri TUSmedline Eğitim Destek Burs Programı

Tusmedline EDBP Programına Eğitim gördüğü fakültedeki bulunduğu sınıf sıralamasında ilk 10’da bulunan 2.-3.-4.-5. ve 6. sınıf öğrencileri başvuru yapabilir.

TUSmedline’a ücretsiz üye olduktan sonra başarı derecenizi kanıtlayıcı belgelerle birlikte edbp@tusmedline.com adresine programa başvuru yapmak istediğinizi belirten bir mail atmanız gerekir.

Eğitim gördüğünüz Üniversitenin öğrenci işlerinden alınan başarınızı kanıtlayan resmi bir yazı ve kimlik fotokopinizdir.

TUSmedline EDBP 1 yıllık bir programdır.

TUSmedline EDBP Bursiyerleri, TUSmedline Platform Kuralları, Kullanıcı Koşulları ve Üyelik Sözleşmesine uymayı tahhüt eder. Platform kurallarına aykırı davranan bursiyerler, EDBP haklarını kaybedebilir. 

TUSmedline EDBP

Türkiye Klinikleri TUSmedline Eğitim Destek
Burs Programı

TUSmedline, türkiye klinikleri tus, tus türkiye klinikleri, yeni nesi tusa hazırlık

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.