Ücretsiz Dersler

Hoşgeldiniz! Sizinle tanışmak için uzun süredir bekliyoruz. Bu süreçte sizler TUS'a hazırlanırken bizler en faydalı bilgileri, en güncel ve kalıcı şekilde size nasıl aktarabileceğimiz konusunda epey bir mesai yaptık. Alanında Uzman ve Duayen olan Eser sahiplerimiz, sizler için benzersiz bir öğrenim deneyimi hazırladı. TUS'un yeterince zor olduğunu biliyoruz, bu sebeple teknik ekibimizle birlikte sizin için kullanımı oldukça kolay bir platform tasarlamaya çalıştık. İstediğiniz yerden istediğiniz zaman erişebildiğiniz bir öğrenim tecrübesi oluşturmak için elimizden geleni yaptık. Zaman içerisinde öğrenim sürecinize katkı sağlayacak yenilikçi yaklaşım ve uygulamalarımızı tecrübe ediyor olacaksınız.

TUSmedline Yeni Nesil TUS Eğitimi Platformu olarak karşınızda... Türkiye Kliniklerinin 40 yıllık tecrübesi, Duayen Eser Sahiplerinin bilgi birikimiyle harmanlandı ve yenilikçi mühendislerin parmaklarıyla sizlere ulaştı. TUSmedline dinamik ve heyecanlı bir ekip tarafından sevgiyle ODTÜ Teknokent, Ankara'da geliştirildi.

Aşağıda sizler için hazırladığımız derslerin ücretsiz ve örnek videolarını bulabilirsiniz. Platformu deneyimlemeniz için hepsini birlikte derli toplu sizlere sunuyoruz.

Merak etmeyin. Artık TUSmedline var.

TK TUSmedline · 14/09/2021
+648 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun

Ders İçeriği

  • 1 Ders
  • 11 Bölüm

TUSBlog Yayında!

TUSBlog ile siz değerli hekimlerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz!

Alanında uzman Eser Sahiplerimizin oluşturduğu püf noktaları içeren yazılar artık TUSmedline TUSBlog’da.