Ücretsiz Dersler

Hoşgeldiniz! Sizinle tanışmak için uzun süredir bekliyoruz. Bu süreçte sizler TUS'a hazırlanırken bizler en faydalı bilgileri, en güncel ve kalıcı şekilde size nasıl aktarabileceğimiz konusunda epey bir mesai yaptık. Alanında Uzman ve Duayen olan Eser sahiplerimiz, sizler için benzersiz bir öğrenim deneyimi hazırladı. TUS'un yeterince zor olduğunu biliyoruz, bu sebeple teknik ekibimizle birlikte sizin için kullanımı oldukça kolay bir platform tasarlamaya çalıştık. İstediğiniz yerden istediğiniz zaman erişebildiğiniz bir öğrenim tecrübesi oluşturmak için elimizden geleni yaptık. Zaman içerisinde öğrenim sürecinize katkı sağlayacak yenilikçi yaklaşım ve uygulamalarımızı tecrübe ediyor olacaksınız.

TUSmedline Yeni Nesil TUS Eğitimi Platformu olarak karşınızda... Türkiye Kliniklerinin 40 yıllık tecrübesi, Duayen Eser Sahiplerinin bilgi birikimiyle harmanlandı ve yenilikçi mühendislerin parmaklarıyla sizlere ulaştı. TUSmedline dinamik ve heyecanlı bir ekip tarafından sevgiyle ODTÜ Teknokent, Ankara'da geliştirildi.

Aşağıda sizler için hazırladığımız derslerin ücretsiz ve örnek videolarını bulabilirsiniz. Platformu deneyimlemeniz için hepsini birlikte derli toplu sizlere sunuyoruz.

Merak etmeyin. Artık TUSmedline var.

TK TUSmedline · 14/09/2021
+897 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun
Bu kurs şu anda kapalı

Ders İçeriği

  • 1 Ders
  • 11 Bölüm

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.