TIPDİL Hazırlık

TIPDİL sınavı için hazırlanmış olan kapsayıcı ve kelime temelli yaklaşım üzerinden oluşturulan bu kurs, size kısa sürede sınav yaklaşımını öğretmeyi ve puanınızı artırmayı hedeflemektedir. Bu seri kapsamında hem kelime, hem de soru tiplerinin temellerine inilip verimli bir hazırlık süreci planlaması hedeflenmiştir. Hepinize yeni nesil ders anlatım videolarımıza hoş geldiniz diyor,  sizleri doğru hedefe yönlendirmek için tüm gücümüzle burada olduğumuzu vurgulamak istiyoruz.

TK TUSmedline · 26/08/2022

TIPDİL Sınavı için kelime temelli yaklaşımla farklı soru tiplerinin de işlenerek, soru çözümü üzerinden hazırlanan hızlı bir hazırlık kursu niteliğindeki bu serimizde, Öğr.Gör. Fatih Ekinci sınavda dikkat edilmesi gereken yöntemleri, soru tiplerini ve kelime bilgilerini paylaşıyor. Derslerin yanı sıra soru kitapçığı formatındaki bastırılabilir PDF ile hazırlık sürecinizin çok daha verimli geçeğini düşünüyoruz.

Bu paketi satın alırsanız, 60 takvim günü boyunca derslere erişim sağlayabilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Eğitmen Hakkında

+1 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun

Ders İçeriği

  • 1 Ders
  • 11 Bölüm

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.