Patoloji: Temel Patoloji

Temel bilimlerden klinik bilimlere açılan bir kapı olan patoloji her hekim için kritik öneme sahiptir. Bu sebeple hem hekimlik bilginize bir temel oluşturması hem de eğitiminize katkı sağlamak için Patoloji Konu Anlatımı içeriğimizi fakülte ders kurullarınızı (komitelerinizi) kapsayacak şekilde yeniden bölümlendirdik: Temel Patoloji, Klinik Patoloji-1 (Vasküler Hastalıklar, Kalp Hastalıkları, Hematopoetik ve Lenfoid Sistem, Solunum Sistemi Hastalıkları, Çevresel Enfeksiyöz ve Mesleki Hastalıklar, Üriner Sistem Hastalıkları, Erkek ve Kadın Genital Hastalıkları) ve Klinik Patoloji-2 (Gastrointestinal Sistem, Karaciğer Hastalıkları, Pankreas Hastalıklar,  Meme Hastalıkları, Endokrin Sistem Hastalıkları, Deri Hastalıkları, Sinir Sistemi Hastalıkları, Kemik ve Yumuşak Doku Hastalıkları)  destek paketleri ile yanınızdayız. Hepinize yeni nesil ders anlatım videolarımıza hoş geldiniz diyor,  sizleri doğru hedefe yönlendirmek için tüm gücümüzle burada olduğumuzu vurgulamak istiyoruz.

TK TUSmedline · 25/12/2021

7 Konu ve 34 bölümden oluşan Patoloji: Temel Patoloji (Hücre Adaptasyon Mekanizması + Hücre Zedelenmesi + İnflamasyon + Yara İyileşmesi ve Doku Onarımı + Hemodinamik Bozukluklar, Tromboemboli, Şok + İmmunoloji + Neoplazi) Paketimize erişim sağladığınızda anlatımla birebir uyumlu ders notu PDF’lerine de erişim sağlayacaksınız. Versiyon kontrol yönteminin benimsendiği bu ders notları, eser sahipleri tarafından sürekli güncel bilgilerle yenilenecek ve sınavlara hazırlık sürecinde sizlere sunuluyor olacaktır.

Bu paketi satın alırsanız, 360 takvim günü boyunca erişebilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Ders İçeriği

Tümünü Gör

Eğitmen Hakkında

+1 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun

Ders İçeriği

  • 7 Konu
  • 34 Bölüm

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.