Pediatri

Pediatri TUS’ta en çok soru çıkartan branşların başında gelir. Çünkü yaşamın ilk saniyesinden erişkinliğe kadar insan hayatının en çok değişim gösteren dönemini inceleyen klinik bilimdir. Bu yüzden pratik olarak hasta görmek ve değerlendirmek bu bilimin kavranmasında büyük önem taşır.

Bir bilginin öğrenilmesinde ve sizde yerleşmesinde o bilginin sizin limbik sisteminizden geçmesi yani sizde bir duygu oluşturması esansiyeldir. Bu açıdan TUSmedline Pediatri derslerini sizlere hazırlarken benimle birlikte pediatri servislerinin koridorlarında hızlıca dolaşmanızı ve süzülen bilgilerin size TUS’ta kullanacağınız şekilde aktarılabilmesini hedefledim. Yenidoğan konu yoğunluğu ve sadece pediatri dersinde üzerinde durulacak bir alan olduğu için bu branştan başlayıp hepsini soru yorgunluklarına göre üzerinde duracağız. Ezberlemeden ziyade öğrenmek ve öğrendiğimiz bu bilgileri soruya transfer etmek için haydi birlikte yola çıkalım...

TK TUSmedline · 13/09/2021

Eylül TUS’una göre güncellenmiş 11 Konu ve 38 Bölümden oluşan Pediatri paketimize erişim sağladığınızda anlatımla birebir uyumlu ders notu PDF’lerine de erişim sağlayacaksınız. Versiyon kontrol yönteminin benimsendiği bu ders notları, eser sahipleri tarafından sürekli güncel bilgilerle yenilenecek ve sınava hazırlık sürecinde sizlere sunuluyor olacaktır.

Bu pakete ödeme onay tarihinizden itibaren 365 takvim günü boyunca erişebilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Ders İçeriği

Tümünü Gör
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/2 Adım

Eğitmen Hakkında

+412 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun
Bu kurs şu anda kapalı

Ders İçeriği

  • 11 Konu
  • 38 Bölüm

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.