Patoloji

TUS’ta Patoloji branşından 22 soru gelmektedir. Ancak tüm klinik branşlarla olan sinerjisi sebebiyle Patoloji TUS’un merkezinde yer almaktadır. Soruların konulara göre kabaca dağılımı şu şekildedir: Hücre zedelenmesi ve inflamasyon 3-4, Neoplazi 4-5, Hematopoetik sistem ve solunum sistemi 1-2, Gastrointestinal sistem 3-5, Ürogenital sistem 2-4 ve Sinir sistemi ile deriden 2-4 soru.

Patoloji konu yelpazesinin oldukça geniş olması sebebiyle zor bir ders olarak görünse de bu ürkütücü manzarayı doğru kaynaktan çalışarak tersine çevirebilirsiniz. İşte tam da burada TUSmedline ailesi olarak yanınızdayız. TUSmedline Patoloji derslerini hazırlarken klasik kaynakların izinde en güncel text-book’ların ve yeni gelişen ilerlemelerin entegre edildiği bir perspektif sunduk. Esas amacımız sizleri bilgi içinde boğmadan, soru potansiyeli olan bilgileri seçerek bunları sade bir anlatımla size ulaştırmaktır. Unutmayın ki TUSmedline Patoloji dersleri ile desteklenmiş doğru bir çalışma yöntemi sayesinde Patoloji size asla ihanet etmeyecektir! Gelin hep birlikte başaralım...

TK TUSmedline · 13/09/2021

Eylül TUS’una göre güncellenmiş 23 Konu ve 94 Bölümden oluşan Patoloji Konu anlatımı pakeketimize erişim sağladığınızda anlatımla birebir uyumlu ders notu PDF’lerine de erişim sağlayacaksınız. Versiyon kontrol yönteminin benimsendiği bu ders notları, eser sahipleri tarafından sürekli güncel bilgilerle yenilenecek ve sınava hazırlık sürecinde sizlere sunuluyor olacaktır.

Bu pakete ödeme onay tarihinizden itibaren 365 takvim günü boyunca erişebilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Ders İçeriği

Tümünü Gör
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/2 Adım
1 / 2

Eğitmen Hakkında

+456 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun
Bu kurs şu anda kapalı

Ders İçeriği

  • 23 Konu
  • 94 Bölüm

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.