Mikrobiyoloji

Mikrobiyoloji, doğrudan 22 soru barındırması, özellikle enfeksiyon hastalıkları ve pediatri alanlarındaki sinerjisi ile TUS için vazgeçilmez bir branştır.

Mikrobiyoloji soru dağılımı kabaca şöyledir: Temel mikrobiyoloji 4-5, Bakteriyoloji 5-6, Viroloji 2-3, Mikoloji 3-5, Parazitoloji 3-4, İmmunoloji 3-4 soru. TUSmedline Mikrobiyoloji derslerimiz TUS’ta çıkmış ve çıkması muhtemel konuları kapsayacak şekilde deneyimli bir ekip tarafından hazırlanmıştır. Hazırlık sürecinde anlatım tarzından görsellere kadar tüm detaylar verimlilik süzgecinden geçirilerek ele alınmıştır. Bu bağlamda tüm duyu organlarımızla aktif kalacak soru çözümleri, spot bilgiler ve ihtiyaçlarınıza yönelik içeriklerle her zaman dinamik bir platform oluşturmaya çalıştığımızı göreceksiniz.

TUSmedline olarak yenilikçi  bir yaklaşımla mikrobiyolojide hedefi on ikiden vurmayı, sizi TUS başarı sıralamasında yükseklere taşıyarak istediğiniz alanda ihtisas yapabilmenizi sağlamayı amaçlıyoruz. Bizi izlemeye devam edin, pişman olmayacaksınız...

TK TUSmedline · 13/09/2021

Eylül TUS’una göre güncellenmiş 12 Konu ve 42 Bölümden oluşan Mikrobiyoloji paketimize erişim sağladığınızda anlatımla birebir uyumlu ders notu PDF’lerine de erişim sağlayacaksınız. Versiyon kontrol yönteminin benimsendiği bu ders notları, eser sahipleri tarafından sürekli güncel bilgilerle yenilenecek ve sınava hazırlık sürecinde sizlere sunuluyor olacaktır.

Bu pakete ödeme onay tarihinizden itibaren 365 takvim günü boyunca erişebilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Ders İçeriği

Tümünü Gör
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım
Flora 1 Konu
Genişlet
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım

Eğitmen Hakkında

+480 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun

Ders İçeriği

  • 13 Konu
  • 55 Bölüm

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.