Mikrobiyoloji: Mantarlar ve Parazitler

Mikrobiyoloji özellikle enfeksiyon hastalıkları ve pediatri başta olmak üzere pek çok hekimlik bilgisinin temelini oluşturmaktadır. Bu sebeple hem hekimlik bilginize bir temel oluşturması hem de eğitiminize katkı sağlamak için Mikrobiyoloji Konu Anlatımı içeriğimizi fakülte ders kurullarınızı (komitelerinizi) kapsayacak şekilde yeniden bölümlendirdik: Genel Mikrobiyoloji, Bakteriyoloji, Viroloji, Mantarlar ve Parazitler, Enfeksiyon Hastalıkları destek paketleri ile yanınızdayız. Hepinize yeni nesil ders anlatım videolarımıza hoş geldiniz diyor,  sizleri doğru hedefe yönlendirmek için tüm gücümüzle burada olduğumuzu vurgulamak istiyoruz.

TK TUSmedline · 25/12/2021

2 Konu ve 10 bölümden oluşan Mikrobiyoloji: Mantarlar ve Parazitler Paketimize erişim sağladığınızda anlatımla birebir uyumlu ders notu PDF’lerine de erişim sağlayacaksınız. Versiyon kontrol yönteminin benimsendiği bu ders notları, eser sahipleri tarafından sürekli güncel bilgilerle yenilenecek ve sınavlara hazırlık sürecinde sizlere sunuluyor olacaktır.

Bu paketi satın alırsanız, 360 takvim günü boyunca erişebilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Eğitmen Hakkında

Kayıt Olun
Bu kurs şu anda kapalı

Ders İçeriği

  • 2 Konu
  • 10 Bölüm

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.