Kadın Hastalıkları ve Doğum Bilgisi

TUS’ta Kadın Hastalıkları ve Doğum branşının soru sayısı yıllar içerisinde belirgin şekilde azalmıştır. Bu durum TUS’a girecek meslektaşlarımızda sınavda “kadın doğuma bakmasam ya da çalışmasam da olur” gibi yanlış bir algıyı da beraberinde getirmiştir. Ancak unutulmamalıdır ki bu branşta soru yapılması son derece kolay olup, rakiplerinize fark atacağınız esas bölümlerden birini oluşturmaktadır. 

TUS’ta Kadın Hastalıkları ve Doğum branşından 12 soru gelmektedir. Bunların konulara göre kabaca dağılımı şu şekildedir: Jinekoloji 2-3, Onkoloji 2-3, Perinatoloji 2-3, Reprodüktif Endokrinoloji ve İnfertilite 3-4 soru. Son yıllarda çıkan sorular incelendiğinde, vaka sorularının artmaya başlandığı izlenecektir. Bu sebeple TUSmedline Kadın Hastalıkları ve Doğum dersleri sadece spot bilgiyi değil aynı zamanda bu bilgileri soru kalıpları içerisinde nasıl kullanacağınızı göstermeyi amaçlamaktadır. Gerek vaka gerekse diğer soru formatlarında onlarca soru ile desteklenmiş derslerimiz yenilik ve verimlilik ilkeleri esas alınarak üretilmiştir.

Kafalardaki “Kadın-Doğumda nasıl başarılı olacağım?” sorusunun cevabını birlikte bulacağız: Haydi başlıyoruz...

TK TUSmedline · 14/09/2021

Eylül TUS’una göre güncellenmiş 4 Ana Branş 100 bölümden oluşan Kadın Hastalıkları ve Doğum Bilgisi paketimize erişim sağladığınızda anlatımla birebir uyumlu ders notu PDF’lerine de erişim sağlayacaksınız. Versiyon kontrol yönteminin benimsendiği bu ders notları, eser sahipleri tarafından sürekli güncel bilgilerle yenilenecek ve sınava hazırlık sürecinde sizlere sunuluyor olacaktır.

Bu pakete ödeme onay tarihinizden itibaren 365 takvim günü boyunca erişebilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Ders İçeriği

Tümünü Gör

Eğitmen Hakkında

+406 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun
Bu kurs şu anda kapalı

Ders İçeriği

  • 4 Konu
  • 100 Bölüm

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.