Fizyoloji: Solunum Sistemi

Tıbbi bilimlerin düzgün bir biçimde kavranabilmesi için fizyolojik mekanizmalar anahtar rol oynamaktadır. Benzer şekilde histoloji ve embriyoloji konuları da bu mekanizmaları daha net anlayabilmek için gerekli bilgileri sunmaktadır. Bu sebeple temelinizi güçlendirmek adına Fizyoloji-Histoloji-Embriyoloji Konu Anlatımı içeriğimizi fakülte ders kurullarınızı (komitelerinizi) kapsayacak şekilde yeniden bölümlendirdik: Hücre - Doku - Embriyoloji, Merkezi Sinir Sistemi - Görme Duyusu - İşitme ve Vestibüler Sistem, Gastrointestinal Sistem, Genital Sistem, Kardiyovasküler Sistem, Solunum, Boşaltım, Kas Dokusu, Hematopoetik Sistem destek paketleri ile yanınızdayız. Hepinize yeni nesil ders anlatım videolarımıza hoş geldiniz diyor,  sizleri doğru hedefe yönlendirmek için tüm gücümüzle burada olduğumuzu vurgulamak istiyoruz.

TK TUSmedline · 25/12/2021

1 Konu ve 5 bölümden oluşan Fizyoloji: Solunum Sistemi Paketimize erişim sağladığınızda anlatımla birebir uyumlu ders notu PDF’lerine de erişim sağlayacaksınız. Versiyon kontrol yönteminin benimsendiği bu ders notları, eser sahipleri tarafından sürekli güncel bilgilerle yenilenecek ve sınavlara hazırlık sürecinde sizlere sunuluyor olacaktır.

Bu paketi satın alırsanız, 360 takvim günü boyunca erişebilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Eğitmen Hakkında

Kayıt Olun

Ders İçeriği

  • 1 Ders
  • 5 Bölüm

TUSBlog Yayında!

TUSBlog ile siz değerli hekimlerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz!

Alanında uzman Eser Sahiplerimizin oluşturduğu püf noktaları içeren yazılar artık TUSmedline TUSBlog’da.