Fizyoloji-Histoloji-Embriyoloji

TUS’ta Fizyoloji’den 10, Histoloji ve Embriyoloji’den 8 soru gelmektedir. Ayrıca hemen hemen tüm branşların düzgün bir biçimde kavranabilmesi için Fizyolojik mekanizmaların anahtar rol oynamaktadır. Bu yüzden Fizyoloji ile Histoloji ve Embriyoloji sağlam bir net kazancı sunarken TUS’a hazırlık için iyi bir başlangıç noktası oluşturacaktır. Soruların konulara göre kabaca dağılımı şu şekildedir: Embriyoloji 1-2, Hücre 1-2, Doku 1-2, Hareket sistemi 1-2, Kardiyovasküler Sistem 1-2, Solunum Sistemi 1-2, Hematopoetik Sistem 1-2, Gastrointestinal Sistem 1-2, Üriner Sistem 1-2, Endokrin Sistem 1-2, Üreme Sistemi 1-2, Sinir Sistemi ve Nörofizyoloji  3-4 soru.

Hepinize yeni nesil ders anlatım videolarımıza hoşgeldiniz diyor, sizleri doğru hedefe yönlendirmek için tüm gücümüzle burada olduğumuzu vurgulamak istiyoruz. Haydi bu işi birlikte başaralım...

TK TUSmedline · 14/03/2021

Eylül TUS’una göre güncellenmiş 13 Konu ve 49 Bölümden oluşan Fizyoloji-Histoloji-Embriyoloji paketimize erişim sağladığınızda anlatımla birebir uyumlu ders notu PDF’lerine de erişim sağlayacaksınız. Versiyon kontrol yönteminin benimsendiği bu ders notları, eser sahipleri tarafından sürekli güncel bilgilerle yenilenecek ve sınava hazırlık sürecinde sizlere sunuluyor olacaktır.

Bu pakete ödeme onay tarihinizden itibaren 365 takvim günü boyunca erişebilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Ders İçeriği

Tümünü Gör
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/4 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/3 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/2 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/2 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım

Eğitmen Hakkında

+459 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun
Bu kurs şu anda kapalı

Ders İçeriği

  • 13 Konu
  • 50 Bölüm

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.