Farmakoloji

Farmakoloji dersi  TUS sınavında zor konulardan biri olarak bilinir. Dersin zorluğu ilaç isimleri ve mekanizma fazlalığına dayanmasıdır. Bununla birlikte konunun en can alıcı noktalarının bilinmesi dersin sorularının sınavda  kolayca yapılabilmesini sağlar. TUSmedline farmakoloji dersleri gereksiz bilgilerden arındırılmış ve en güncel textbooklarla desteklenmiş güncel ve sadece gerekli bilgileri içeren konu anlatım videolarını içerir. Zengin görsellerle ve konu içi sorularla desteklenen bu zengin içerik sayesinde sınava çalışanların hızlı ve verimli bir şekilde konuyu öğrenmeleri hedeflenmiştir.

TUSmedline farmakoloji dersi piyasadaki diğer örneklerden farklı olarak sadece güncel ve sorulma ihtimali olan bilgilere odaklanmış, yoğun emekle uzun sürede tamamlanmış  ve tüm konuların eksiksiz anlatımlarını içeren son derece verimli bir öğrenme yöntemidir. TUS sınavında farmakolojiden 22 soru + diğer derslerden çıkan yaklaşık 10-15  farmakoloji sorusunu kolaylıkla çözebilmenizi hedefleyen yeni nesil geliştirilmiş ders anlatım videolarımıza hoşgeldiniz.

TK TUSmedline · 13/09/2021

Eylül TUS’una göre güncellenmiş 13 Konu 67 Bölümden oluşan Farmakoloji Konu Anlatımı Paketimize erişim sağladığınızda anlatımla birebir uyumlu ders notu PDF’lerine de erişim sağlayacaksınız. Versiyon kontrol yönteminin benimsendiği bu ders notları, eser sahipleri tarafından sürekli güncel bilgilerle yenilenecek ve sınava hazırlık sürecinde sizlere sunuluyor olacaktır.

Bu paketi 31.12.2021 tarihinden önce satın alırsanız 2022 EYLÜL TUS‘una kadar sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. 31.12.2021’den sonra gerçekleştirilecek satın alımlarda ödeme onay tarihinizden itibaren 180 takvim günü boyunca erişebilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Ders İçeriği

Tümünü Gör
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/2 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/2 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım

Eğitmen Hakkında

+16 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun

Ders İçeriği

  • 13 Konu
  • 67 Bölüm