Farmakoloji

Farmakoloji dersi  TUS sınavında zor konulardan biri olarak bilinir. Dersin zorluğu ilaç isimleri ve mekanizma fazlalığına dayanmasıdır. Bununla birlikte konunun en can alıcı noktalarının bilinmesi dersin sorularının sınavda  kolayca yapılabilmesini sağlar. TUSmedline farmakoloji dersleri gereksiz bilgilerden arındırılmış ve en güncel textbooklarla desteklenmiş güncel ve sadece gerekli bilgileri içeren konu anlatım videolarını içerir. Zengin görsellerle ve konu içi sorularla desteklenen bu zengin içerik sayesinde sınava çalışanların hızlı ve verimli bir şekilde konuyu öğrenmeleri hedeflenmiştir.

TUSmedline farmakoloji dersi piyasadaki diğer örneklerden farklı olarak sadece güncel ve sorulma ihtimali olan bilgilere odaklanmış, yoğun emekle uzun sürede tamamlanmış  ve tüm konuların eksiksiz anlatımlarını içeren son derece verimli bir öğrenme yöntemidir. TUS sınavında farmakolojiden 22 soru + diğer derslerden çıkan yaklaşık 10-15  farmakoloji sorusunu kolaylıkla çözebilmenizi hedefleyen yeni nesil geliştirilmiş ders anlatım videolarımıza hoşgeldiniz.

TK TUSmedline · 13/09/2021

Eylül TUS’una göre güncellenmiş 13 Konu 67 Bölümden oluşan Farmakoloji Konu Anlatımı Paketimize erişim sağladığınızda anlatımla birebir uyumlu ders notu PDF’lerine de erişim sağlayacaksınız. Versiyon kontrol yönteminin benimsendiği bu ders notları, eser sahipleri tarafından sürekli güncel bilgilerle yenilenecek ve sınava hazırlık sürecinde sizlere sunuluyor olacaktır.

Bu pakete ödeme onay tarihinizden itibaren 365 takvim günü boyunca erişebilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır

Ders İçeriği

Tümünü Gör
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/2 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/2 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım

Eğitmen Hakkında

+448 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun
Bu kurs şu anda kapalı

Ders İçeriği

  • 13 Konu
  • 67 Bölüm

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.