Dahiliye

Dahiliye dersi TUS’ta en geniş alanı kapsayan önemli derslerden biridir. Dersin zorluğu dahiliye branşının tüm yan dallarını kapsaması ve geniş bir alana yayılmasından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte tüm yan dalların detayları ve fizyopatolojileri ile ve yine birbirleri ile kesişen noktalarıyla birlikte bilinmesi dersin sorularının sınavda  kolayca yapılabilmesini sağlar.

 

TUSmedline dahiliye dersleri gereksiz detaylardan arındırılmış ve en güncel textbooklarla desteklenmiş güncel ve sadece gerekli bilgileri içeren konu anlatım videolarını içerir. Yine güncel tablolar ve vaka sorularını daha rahat çözmeyi amaçlamaya yönelik basit grafikler, zengin görseller ve konu içi sorularla desteklenen bu içerik sayesinde sınava çalışanların hızlı ve verimli bir şekilde konuyu öğrenmeleri hedeflenmiştir.

TUSmedline dahiliye dersi güncel ve sorulma ihtimali olan bilgilere odaklanmanın yanı sıra geçmiş dönemde sorulmuş bilgileri de harmanlayarak ortaya çıkarılmıştır. Yoğun emekle uzun sürede tamamlanmış ve tüm konuların eksiksiz anlatımlarını içeren son derece verimli bir öğrenme yöntemidir. TUS’ta dahiliyeden 29 soru + diğer derslerden çıkan yaklaşık 20-30 dahiliye ile alakalı soruları kolaylıkla çözebilmenizi hedefleyen yeni nesil geliştirilmiş ders anlatım videolarımıza hoşgeldiniz. Bizler sizleri doğru hedefe yönlendirmek için tüm gücümüzle buradayız, haydi bu işi birlikte başaralım.

TK TUSmedline · 14/09/2021

Eylül TUS’una göre güncellenmiş 8 Konu ve 118 bölümden oluşan Dahiliye paketimize erişim sağladığınızda anlatımla birebir uyumlu ders notu PDF’lerine de erişim sağlayacaksınız. Versiyon kontrol yönteminin benimsendiği bu ders notları, eser sahipleri tarafından sürekli güncel bilgilerle yenilenecek ve sınava hazırlık sürecinde sizlere sunuluyor olacaktır.

Bu pakete ödeme onay tarihinizden itibaren 365 takvim günü boyunca erişebilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Ders İçeriği

Tümünü Gör

Eğitmen Hakkında

+432 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun

Ders İçeriği

  • 8 Konu
  • 119 Bölüm

TUS koçluğu Hizmetimiz Yayında!

TUSmedline TUS Koçluğu ile size özel hazırlanmış programlarla başarınızı garantileyin!

TUS Koçluğu Hizmetimiz kalite standartları gereği sınırlı sayıda öğrencimizin kullanımına açıktır, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçerek koçluk hizmeti istediğinizi bize bildirin.