Anatomi

TUS’ta Anatomi’den 14 soru çıkmaktadır. Buna diğer branşlardan çıkan dolaylı soruları da eklerseniz toplamda 20 soruluk bir bölüm Anatomi bilgisi ile çözülebilir. Yani kabaca bu sınavın %10’u Anatomi ile ilişkilidir. Bundan daha önemlisi Anatomi pek çok branş için temel teşkil etmektedir: Anatomi diğer branşları öğrenmenizi kolaylaştırarak size zaman kazandırır. Dolayısıyla Anatomi’ye çalışmadan sınava girmek önünüzdeki bariyeri yükseltmek anlamına gelecektir. Ancak tüm bunlara rağmen Anatomi TUS’ta çözüm ortalaması en düşük branştır. Fakültelerde ve klasik TUS dersanelerinde Anatomi’nin işleniş biçimi bu durumun en temel nedenidir. 

Peki TUSmedline bu durumu değiştirmek için neler yaptı özetleyelim: Sizler için en güncel kaynaklar derlenerek ders notları gereksiz ayrıntılardan kurtarıldı. Tekdüze atlas resimleri terk edilerek sadece bu iş için üretilmiş yüzlerce yeni görselle notlar çekici ve anlaşılır hale getirildi. Özellikle fakültelerde bile anlatılmayan radyolojik görüntülerle klinik anatomi bakışı desteklendi. Püf noktaların vurgulandığı, benzer veya farklı yönlerin açıkça görülebildiği onlarca yeni tablo eklendi. Kavranması güç noktalar anlatılırken zaman kaybı yaratan hikayelerden ziyade kalıcı şifreler kullanılarak tasarruf sağlandı. Tüm bunlar yaklaşık 35 saate sığdırılmış yeni nesil ve eğlenceli bir ders anlatımı içinde sunuldu.

Sonuç olarak, bundan sonra Anatomi’nin sizler için artık bir korkulu rüya olmaktan çıkıp güvenli liman haline gelmesini diliyor, sınav başarınıza katkı sağlamayı umuyoruz. Haydi başlayalım…

TK TUSmedline · 13/09/2021

Eylül TUS’una göre güncellenmiş 9 Konu 70 bölümden oluşan Anatomi paketimize erişim sağladığınızda anlatımla birebir uyumlu ders notu PDF’lerine de erişim sağlayacaksınız. Versiyon kontrol yönteminin benimsendiği bu ders notları, eser sahipleri tarafından sürekli güncel bilgilerle yenilenecek ve sınava hazırlık sürecinde sizlere sunuluyor olacaktır.

Bu paketi 31.12.2021 tarihinden önce satın alırsanız 2022 EYLÜL TUS‘una kadar sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. 31.12.2021’den sonra gerçekleştirilecek satın alımlarda ödeme onay tarihinizden itibaren 180 takvim günü boyunca erişebilirsiniz. İzleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Ders İçeriği

Tümünü Gör
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/4 Adım

Eğitmen Hakkında

+14 Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt Olun

Ders İçeriği

  • 9 Konu
  • 70 Bölüm